Opis stanowiska pracy

Pracownik Biurowy .Wykształcenie min. średnie, min. 1 rok doświadczenia w zawodzie, znajomość pakietu MS Office, umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia. Zakres obowiązków: kompleksowa obsługa biura, zarządzanie skrzynką odbiorczą e-mail, prace biurowe związane z bieżącymi potrzebami firmy w tym prowadzenie niektórych rejestrów, sporządzanie pism, prezentacji i innych dokumentów, w tym raportów, zestawień i sprawozdań , koordynacja przepływu informacji pomiędzy komórkami organizacyjnymi i zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów (terminowość) oraz współpraca z kancelariami adwokackimi , archiwizacja przechowywanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami, zastępowanie pracownika Kancelarii Ogólnej, obsługa urządzeń biurowych, przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych. Praca w systemie jednozmianowym w godzinach od 9 do 15 Piątki od 9 do 14.

Prezentacja firmy

Korporacja Prawno-Finansowa FENIKS<br/><br/>Korporacja Prawno Fin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura