Opis stanowiska pracy

Katalogowanie i opisywanie zdjęć (fashion) w języku angielskim.

Od potencjalnych kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom B2).
  • Umiejętności wyszukiwania informacji w internecie.
  • Koncentracji, uważności i dokładności.
  • Wymagana znajomość zagadnień związanych z modą i luksusowymi markami odzieżowymi oraz orientacja w bieżących trendach, krojach i stylach ubrań.

Wymagania dodatkowe:

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (zmiany poranne i popołudniowe)
  • gotowości do pracy w weekendy i święta
  • praca w Krakowie przy ul. Krakusa.

Zatrudnienie w formie umowy o dzieło.

Ideal candidates for this position should:

  • be fluent in written and spoken English (at least B2 level)
  • be able to find necessary information on the internet
  • be able to fully focus on given tasks and be meticulous about it
  • be ready to sometimes work on weekends and holidays as well as afternoon shifts.

This position is available in Krakow under temporary contract (umowa o dzieło).

The job involves cataloguing and describing contents of photographs in English.

Prezentacja firmy

Easyresource provides high quality stills and footage tagging services, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja Publiczna