Opis stanowiska pracy

Studio Kreatywnej Współpracy świadczy usługi w zakresie coworkingu i wynajmu sal szkoleniowo-konferencyjnych.

Do naszego biura w Krakowie poszukujemy Pracownika Administracyjno-Biurowego.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należały między innymi:

- obsługa klientów,

- kompleksowe prowadzenie biura i sekretariatu,

- wyszukiwanie klientów na usługi szkoleniowe i wstępny kontakt z nimi,

- nadzór nad stanem zapasów biura,

- przyjmowanie oraz obsługa gości,

- prowadzenie terminarza rezerwacji sal szkoleniowych,

- dbanie o estetykę i czystość biura.

Oferujemy:

- miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole,

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

- system motywacyjny uzależniony od wyników pracy.

WAŻNE! Grafik przewiduje pracę w co drugi dzień powszedni w godzinach od 13 do 18-21 (w zależności od godzin rezerwacji sal przez klientów) oraz ewentualną obsługę rezerwacji sal szkoleniowych w weekendy.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

- komunikatywność, zaangażowanie i wysoka kultura osobista,

- optymizm i energiczność,

- umiejętność rozwiązywania problemów oraz samodzielność,

- elastyczność, sumienność i doskonała organizacja pracy,

- inicjatywa i odwaga do przedstawiania własnych pomysłów,

- gotowość do pracy wieczorami i w weekendy,

- bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point),

- dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Studio Kreatywnej Współpracy świadczy usługi w zakresie coworkingu, wirt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
W okresie próbnym - 3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
700PLN - 1 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Po okresie próbnym premia od obrotów
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat