Pracownik biurowy

Berg Holding S.A

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta;
  • prowadzenie kalendarza spotkań;
  • archiwizacja i aktualizacja dokumentów,
  • bieżące prace administracyjno – biurowe
  • obsługa i organizacja spotkań biznesowych,
  • przygotowywanie dokumentów korporacyjnych oraz umów współpracy z kontrahentami a także nadzór nad ich wykonywaniem,
  • samodzielne koordynowanie i realizacja zadań zlecanych przez przełożonego

Wymagania

  • biegła znajomość pakietu Office;
  • biegłość w obsłudze urządzeń i systemów Apple;
  • kreatywność i zaangażowanie;
  • znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy (umiejętność planowania, koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość),
  • mile widziane wiedza z zakresu prawa
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Berg Holding S.A. to koncept, który połączył cztery marki charakteryzują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta