PRACOWNIK BIUROWY

Mann Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Mann Sp. z  o.o.

Od: Mann Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Chorzów

MANN SP. Z O.O.

Jesteśmy firmą spedycyjno - importową. Obsługujemy logistycznie największe firmy z branży drzewnej na terenie Polski, Skandynawii oraz Europy zachodniej. Zajmujemy się importem drewna z wszystkich części świata. Drewno tradycyjne importujemy z krajów: Litwa, Łotwa, Estonia, Szwecja, Finlandia, Norwegia, Czechy, Słowacja, Ukraina, Rosja/Syberia. Posiadamy również drewno z naszych rodzimych Lasów Państwowych.

Miejsce pracy: Chorzów (stacjonarnie)

Opis stanowiska:

  • Sprawne funkcjonowanie biura;
  • Prawidłowy obieg dokumentów;
  • Prowadzenie zestawienia faktur;
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji firmowej;
  • Współpraca z działem spedycji, zamówień i realizacji transportów;
  • Realizacja zleceń transportowych/spedycyjnych oraz kontrola procesu transportowego na każdym z jego etapów (dodatkowo).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ¾ etatu lub pełny etat;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Pakiet socjalny, ubezpieczenie, szkolenia;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy;
  • Samodzielność na powierzonym stanowisku.

Wymagania:

  • Wiedza praktyczna w zakresie prowadzenia biura, mile widziane doświadczenie w transporcie lub spedycji;
  • Umiejętność negocjacji oraz szybkiego podejmowania trafnych decyzji;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (będzie weryfikowany na rozmowie).