Opis stanowiska pracy

Pracownik biurowy

Kujawsko-Pomorskie Szkoły NEKS

w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Szkoły NEKS w Bydgoszczy, w których można zdobyć wykształcenie gimnazjalne, średnie oraz tytuł technika, prowadzą zajęcia w trybie dziennym, wieczorowym i zaocznym. Przyjazna atmosfera, wykwalifikowana kadra pedagogiczna, a także pakiet bezpłatnych zajęć dodatkowych wpływają na utrzymujące się od wielu lat zainteresowanie bogatą ofertą Szkół.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów  na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta (udzielanie informacji na temat oferty Szkół, przyjmowanie wniosków)
  • Układanie planu lekcji
  • Redagowanie pism
  • Prowadzenie dokumentacji i korespondencji
  • Wykonywanie innych prac administracyjnych związanych z funkcjonowaniem sekretariatu

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość podstawowych zasad obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się Szkole o ugruntowanej pozycji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o prace lub umowa zlecenia)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta