Pracownik biurowy

AURATOR Sp. z o.o.

GLIWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań kandydata należeć będzie m.in:

1. Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura,
2. Współpraca ze wszystkimi działami spółki,
3. Obsługa telefoniczna sekretariatu,
4. Przygotowywanie i wysyłka pism,
5. Monitorowanie i zakup artykułów biurowych i spożywczych,
6. Nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów,
7. Wprowadzanie danych do systemu,
8. Porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentów,
9. Obsługa gości i spotkań odbywających się kancelarii,
10. Przygotowywanie raportów, zestawień itd.

Wymagania

1. Doświadczenie na podobnym stanowisku
2. Dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
3. Umiejętność pracy w szybko zmieniających się okolicznościach,
4. Umiejętność zarządzania przepływem informacji w zespole,
5. Komunikatywność, elastyczność i wielozadaniowość działaniu,
6. Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

AURATOR Sp. z o.o. wyspecjalizował się w dziedzinie napraw wirują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja