Pracownik biurowy ze znajomościom zagadnień e marketingu

ACS Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :
- prowadzenie social media,
- pisanie tekstów zgodnie z teorią content marketingu,
- marketing szeptany,
- wdrażanie kampanii marketingowych określonych w planie marketingowym,
- prace biurowe zlecone przez przełożonego

Wymagania

-poszukujemy osoby zarejestrowanej w Urzędzie Pracy,

-znajomość zagadnień e marketingu (social media, Google, content marketing) ,

- doświadczenie w pisaniu tekstów ,

- znajomość programów graficznych mile widziana,

- kreatywność, spostrzegawczość, entuzjazm,

- znajomość pakietu MS Office,

- skrupulatność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,

- systematyczność, sumienność i uczciwość w pracy,

- umiejętność pracy w zespole,

- dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

ACS jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu wysokiej jakości kompon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media