Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Warszawa, 00-121, mazowieckie

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Miejsce pracy: Warszawa, 00-121

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży logistycznej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Zadania:
- rozpoznawanie faktur niezapłaconych w terminie
- windykacja zaległych należności za faktury niezapłacone w terminie płatności
- sporządzanie raportów z przeprowadzanych rozmów z klientami
- współpraca z działem obsługi klienta (informowanie o wiarygodności kredytowej, utrzymywanie statusów)
- monitorowanie informacji rynkowej na temat określonego portfela klientów

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w pracy biurowej lub w obsłudze klienta, mile widziane doświadczenie w dziale należności lub windykacyjnym
- łatwość budowania dobrych relacji biznesowych
- wykształcenie min. Średnie

Oferta:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- prywatna opieka zdrowotna, karta multisport
- praca w międzynarodowym środowisku
- pakiet dodatkowych benefitów zawierających m.in. ubezpieczenie na życie oraz szkolenia
- praca w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.