pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy obecnej w 25 krajach na całym świecie, lidera w zakresie rozliczania kosztów ciepła, wody i innych mediów, poszukujemy 50 kandydatów na stanowisko pracownika biurowego ze znajomością języka niemieckiego.

Dołącz do zespołu nowo powstającego oddziału firmy w Opolu!

Nr ref.: 27272
Praca stała
Lokalizacja: Opole

Zakres obowiązków:
  • obsługa systemu SAP (uzupełnienie, korygowanie danych, zakładanie zleceń) i programów rozliczeniowych
  • monitorowanie, analiza zleceń klientów
  • prowadzenie korespondencji mailowej z oddziałami w Niemczech

Oczekiwania:
  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny
  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki ścisłe)
  • dobra obsługa komputera (Windows, MS Office)
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • dokładność, wytrwałość, chęć uczenia się
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie zaangażowanej społecznie (certyfikat Top Employer Polska 2014 – gwarancja najwyższych standardów pracy)
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do zajęć sportowych)
  • szkolenia językowe, specjalistyczne oraz rozwijające kompetencje społeczne i liderskie
  • przyjazna atmosfera pracy – imprezy integracyjne, warsztaty
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)