pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gliwice/Katowice, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy obecnej w 25 krajach na całym świecie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 37705
Praca stała
Lokalizacja: Gliwice/Katowice

Zakres obowiązków:
  • obsługa zamówień w systemie komputerowym (uzupełnianie, korygowanie danych, zakładanie zleceń)
  • analiza zleceń klientów
  • prowadzenie korespondencji mailowej z oddziałami w Niemczech

Oczekiwania:
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra obsługa komputera (Windows, MS Office)
  • dokładność, wytrwałość, chęć uczenia się
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne świadczenia dodatkowe (opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do zajęć sportowych, wyjazdy integracyjne)
  • szkolenia językowe, specjalistyczne oraz rozwijające kompetencje miękkie
  • elastyczne godziny pracy
  • dodatkowe dni urlopu
  • jasna ścieżka kariery i możliwość awansu wewnętrznego
  • przyjazna atmosfera pracy – imprezy integracyjne, warsztaty

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)