Pracownik biurowy ze znajomością języka francuskiego

Adecco Poland Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Rzeszów

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko

Zakres Obowiązków:

• Telefoniczna i e-mailowa obsługa Klientów
• Administrowanie dokumentacją biurową
• Wspieranie pracy biura i zapewnienie sprawnego przepływu informacji
• Analizowanie i rozwiązywanie występujących problemów
• Zapewnienie profesjonalnej i szybkiej obsługi Klientów
• Utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość j. francuskiego
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klientów zagranicznych
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• Bardzo dobra obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office
• Wysokie zdolności interpersonalne
• Cierpliwość i zaangażowanie w pracę
• Umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole

Oferujemy:

• Możliwość zdobycia doświadczenia i podwyższenia swoich kwalifikacji
• Pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość wykorzystania j. francuskiego i angielskiego w codziennej pracy
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
• Szkolenie wstępne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.