Pracownik biurowy ze znajomością języka angielskiego i Niemieckiego

Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler Tomasz Lach Sp.j.

Ruda Śląska, 41-709, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Ogólne prace biurowe
- Tłumaczenie dokumentów, prowadzenie korespondencji w języku angielskim oraz niemieckim
- Organizowanie zagranicznych wyjazdów służbowych
- Przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń z zakresu języka niemieckiego oraz angielskiego

Wymagania

- Znajomość języka angielskiego i niemieckiego umożliwiająca tłumaczenia i swobodną komunikację
- Komunikatywność, zaangażowanie
- Bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office
- Duża samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy
- Mile widziani studenci zaoczni

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Euro-Inwest Projekt Sp. j. to polska firma, którą budujemy i rozwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa