Pracownik biurowy ze znajomością j.niemieckiego lub j.angielskiego

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego Klienta – renomowanej firmy niemieckiej działającej w obszarze transportu, spedycji i logistyki kandydatów na stanowisko:

Pracownik biurowy ze znajomością j. niemieckiego lub j.angielskiego
(miejsce pracy: Polska – okolice Poznania)

Zakres obowiązków:

- ścisła współpraca z pracownikami magazynu i kierowcami
- opracowywanie i kontrola zapotrzebowań magazynu i zleceń
- ogólne prace biurowe dotyczące pracy magazynu

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji, między 3.500 – 4.500 PLN Brutto

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży logistycznej lub transportowej
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- znajomość przpisów BHP
- komunikatywność
- doświadczenie w rejestracji stanu i w zarządzaniu zapasami magazynowymi
- doświadczenie w obsłudze SAP, dobra znajomość obsługi pakietu Office

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Logistyka, Praca Kontrola jakości, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców