Pracownik Biurowy ze znajomością j. Francuskiego

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Administracja biurowa

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY

Obowiązki:

- koordynacja umów z Klientami;

- koordynacja umów z pracownikami;

- windykacji należności;

- inne prace zlecone przez przełożonego.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

- przyjazną atmosferę.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Wymagania:

- wykształcenie średnie;

- bardzo dobra znajomość języka francuskiego (warunek konieczny);

- znajomość kadr i księgowości;

- doświadczenie w pracy biurowej;

- terminowość;

- uczciwość.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.