Pracownik biurowy z znajomością języków obcych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Nr ref.: 40992
Praca stała
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • utrzymywanie stałego kontraktu z kontrahentami
  • kierowanie zapytań do odpowiednich działów
  • obsługa poczty e-mail
  • wykonywanie bieżących zadań
  • udział w projektach wewnątrz firmy

Oczekiwania:
  • biegła znajomość jednego z języków: francuskiego, szwedzkiego, duńskiego, fińskiego, norweskiego,włoskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość środowiska Windows i pakietu MS Office

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • szkolenia dostosowane do potrzeb
  • atrakcyjny pakiet benefitów mim. prywatna opieka medyczna, karta multisport, szeroki zakres szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • wysokie standardy pracy
  • możliwość rozwoju i ukształtowania swojej ścieżki kariery zawodowej

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)