Pracownik biurowy z niemieckim - praca dla studenta

JobTicket Sp. z o.o.

90-009 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy Job Ticket Sp. z o.o. poszukuje do swojego biura w Łodzi pracownika ze znajomością języka niemieckiego, mile widziani studenci

  • - obsługa polskich pracowników zatrudnionych w Niemczech,
  • - prowadzenie rekrutacji,
  • - obsługa profilu firmy na facebooku, zamieszczanie ogłoszeń o pracy,
  • - przygotowywanie korespondencji oraz teczek z dokumentami pracowników,
  • - prowadzenie rozmów telefonicznych w j. niemieckim np. poszukiwanie kwater

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat/część etatu/umowę zlecenie,
  • - atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + przejrzysty system prowizyjny zależny od efektów pracy),
  • - od 3. miesiąca zatrudnienia premie gwarantowane,
  • - kartę Multisport,
  • - pracę w biurze w centrum Łodzi

Wymagania

  • - komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
  • - łatwość w telefonicznym kontakcie z pracownikami
  • - umiejętności rozwiązywania problemów,
  • - umiejętności miekkie,

Mile widziane:

  • - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • - doświadczenie w obsłudze klienta i nawiązywaniu nowych relacji biznesowych,

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa