PRACOWNIK BIUROWY z językiem rumuńskim - wysokie zarobki, praca w centrum Wrocławia

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz zmienić pracę na lepszą i zdobyć doświadczenie w niemieckiej firmie? Masz szanse prowadzić nieszablonowe rozmowy rekrutacyjne i pracować w branży, w której możesz pomóc innym ludziom.

Wyślij CV i nadaj tempa swojej karierze.

Do obowiązków rekrutera należy:

  • redagowanie ogłoszeń o pracę w języku rumuńskim oraz publikowanie ich na rumuńskie portale o prace,
  • prowadzenie spotkań rekrutacyjnych oraz zatrudnianie pracowników z wielu branż,
  • praca stacjonarna w biurze w centrum Wrocławia (brak możliwości pracy zdalnej).

Wymagania:

  • dobra znajomość języka rumuńskiego (warunek konieczny),
  • doświadczenie w branży HR będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  2. Pracę w pełnym wymiarze godzin,
  3. Niemieckie standardy zarządzania,
  4. Atrakcyjne wynagrodzenie,
  5. Rozwój osobisty w szeregach firmy,
  6. Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja