Pracownik biurowy z językiem rosyjskim

Polbilding Sp. z o.o.

Zielona góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Firma POLBILDING w Zielonej Górze poszukuje pracownika na stanowisko pracownika biurowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-Współpraca handlowa z kontrahentami z Europy Wschodniej i Azji;

WYMAGANIA:
-biegła znajomość języka rosyjskiego;
-zaawansowana znajomość języka angielskiego;
-umiejętność długofalowej współpracy z kontrahentami;
-dobra organizacja pracy;
-komunikatywność;
-rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;

OFERUJEMY:
-zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
-pracę w zgranym zespole;
-motywacyjny system wynagrodzeń.

W CV proszę dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)” .

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Firma transportowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców