Pracownik biurowy z językiem niemieckim

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

Zatrudnimy PRACOWNIKA BIUROWEGO Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Miejsce pracy: WROCŁAW

Zadania:
- Telefoniczna obsługa zapytań o pracę za granicą
- Weryfikowanie otrzymanych CV na aktualne stanowiska pracy
- Weryfikowanie przez telefon znajomości języka niemieckiego u Kandydatów
- Uzupełnianie bazy danych
- Praca w biurze

Oferujemy:
- Umowa o pracę na pełen etat z systemem bonusowym
- Atrakcyjne warunki pracy (nowoczesne biuro z wyjściem na taras widokowy)
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych
- Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Wymagania:
- Dobra znajomość języka niemieckiego (wymóg podstawowy)
- Doświadczenie w obsłudze klienta
- Komunikatywność
- Dobra znajomość obsługi komputera
- Zaangażowanie w pracę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.