Pracownik biurowy z językiem niemieckim i angielskim

LeasingTeam Professional Sp. z o.o.

Jasło, podkarpackie

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jasło

Nr ref.: 0045865

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Stała współpraca z klientem,
  • Wspieranie lokalnych handlowców,
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych,
  • Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień w systemie oraz kontrola przebiegu ich realizacji, a także wyjaśnianie reklamacji.

Oczekiwania:

Oczekujemy:

  • Znasz język niemiecki na poziomie B2/C1 oraz język angielski na poziomie B1/B2,
  • Posiadasz wykształcenie wyższe,
  • Dobrze obsługujesz programy pakietu MS Office,
  • Jesteś osobą otwartą i komunikatywną, potrafisz grać zespołowo i konstruktywnie radzisz sobie ze stresem,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferta:

Oferujemy:

  • Profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio,
  • Nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty,
  • Rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach,
  • Benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach,
  • Pyszna kawa codziennie i o każdej porze dnia.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570