Pracownik biurowy z Jęz. Angielskim

Komprex Sp. z o.o.

KATOWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do biura na cały etat (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16).

Do obowiązków należeć będzie m.in.:

koordynacja korespondencji i innych dokumentów, wprowadzanie danych do systemu, wystawianie faktur, organizacja i koordynacja transportów, nadzór nad dokumentacją księgowo-magazynową, koordynacja dostaw do klienta itp.

Proszę wysyłać CV.

Wymagania

minimalne wykształcenie średnie, znajomość obsługi komputera, sumienność i skrupulatność, język angielski co najmniej na poziomie komunikatywnym, mile widziane doświadczenie w pracy biurowej.

Prezentacja firmy

Firma ma siedzibe w Katowicach, na rynku istnieje od wielu lat.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Praca dla studenta, Praca Inne, Praca Praktyki / Staż