Pracownik biurowy z j. niemieckim - rekrutacja online

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o.

Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Postaw na karierę i zacznij pracę w oddziale znanej firmy! Wykorzystaj znajomość języka niemieckiego, by awansować!

Nasz Klient to światowy lider branży farmaceutycznej o ponad 150-letniej tradycji, mający swoje oddziały w 20 krajach Europy.
Aktualnie do Centrum Usług Biznesowych w Gdańsku poszukuje:

Specjalisty ds. administracji zamówień z j. niemieckim
Miejsce pracy: Gdańsk

Oferujemy:
– Umowę o pracę,
– Biurowe godziny pracy (poniedziałek - piątek),
– Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki językowe,
– Wysokie premie roczne,
– Nagrody jubileuszowe,
– Rozszerzony pakiet opieki medycznej,
– Ubezpieczenie na życie,
– Kartę Sportową,
– Dofinansowanie do posiłków w pracy,
– Liczne szkolenia zagraniczne dostępne dla każdego pracownika,
– Realną możliwość awansu w międzynarodowych strukturach,
– Dobrze skomunikowane biuro w nowoczesnym centrum biznesowym,
– Pakiet relokacyjny.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! Wszystkiego Cię nauczymy!

Wymagamy:
- Dobrej znajomości języka niemieckiego (min. B2),
- Dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2),
- Wykształcenia wyższego (mile widziane),
- Biegłości w obsłudze pakietu MS Office,
- Chęci rozwoju.

Obowiązki:
- Weryfikacja i rejestracja pozycji transakcyjnych, takich jak przychodzące faktury i płatności,
- Terminowe i dokładne przetwarzanie ogólnych transakcji księgowych zgodnie z dokumentacją procesu,
- Udział w usprawnianiu procesu,
- Wsparcie działań związanych z platformą Source to Pay.

Wyślij do nas swoje CV poprzez portal infopraca
Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 533 397 200

Prezentacja firmy

W naszej firmie znamy się na ludziach i skutecznie łowimy talenty w siec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Doradztwo / Konsulting