Pracownik biurowy z j. francuskim lub niemieckim

HRO Personnel

Kraków, małopolskie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji

i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków

Twoja rola będzie polegać na sprawdzaniu wiarygodności klientów, weryfikacji dokumentów i ocenie ryzyka oszustw finansowych.

Obowiązki:

  • Zapewnienie wsparcia dla klientów francuskojęzycznych lub niemieckojęzycznych,
  • Wsparcie zespołu w rozwiązywaniu problemów,
  • Przeszukiwanie baz danych,
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów,
  • Dbanie o jakość wykonywanych zadań.

Wymagania:

  • Znajomość języka francuskiego (minimum B1),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dostępność w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Zainteresowanie pracą w międzynarodowym środowisku

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w profesjonalnym zespole,
  • Interesującą ścieżkę kariery w międzynarodowej firmie,
  • Ciekawy i jasno określony zakres obowiązków,
  • Prywatną opiekę medyczną, bonusy dla pracowników.

Osoby zainteresowane pracą na ww. stanowisku prosimy o przesłanie CV na adres:

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.