Pracownik biurowy z biegłą znajomością języka niemieckiego

B2C Group Sp. z o. o. w organizacji

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

- udzielanie informacji dotyczących oferty i procedur dla klientów niemieckojęzycznych w rozmowach i korespondencji e-mail,
- prowadzenie niemieckojęzycznego profilu na Facebooku i Google+,
- dbanie o wizerunek firmy i wysoki standard obsługi klientów,
- budowanie dobrych relacji z klientami,
- raportowanie wyników pracy za pomocą gotowego formularza.

Wymagania

- biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,

- dobra znajomość MS Office,

- doświadczenie w prowadzeniu profili na Facebooku i Google+,

- dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

- wysoka kultura osobista,

- mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej

Istnieje możliwość rozszerzenia współpracy w innych obszarach działalności Spółki B2C Fleet do pełnego etatu.

Prezentacja firmy

Firma oferuje usługi dla klientów flotowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
10PLN - 14PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting