Pracownik Biurowy z biegłą znajomością jęz. angielskiego

BabyCam

Łowicz, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

telefoniczny i mailowy kontakt w jęz. angielskim z klientami firmy, potwierdzanie złożonych zamówień, bieżące informowanie o postępie w ich realizacji oraz o wysyłce zamówionych produktów

Wymagania:

biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek niezbędny
znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
wykształcenie wyższe lub student zaoczny
doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 3 lata
bardzo dobra znajomość programu MS Excel oraz dobra znajomość innych programów z pakietu MS Office
rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu zadań
bardzo dobra organizacja pracy i terminowość

Oferujemy:

po okresie próbnym - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjne warunki pracy i płacy
pracę na cały etat lub w niepełnym wymiarze godzin
możliwość awansu i dalszego rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Producent małej architektury i placów zabaw,<br/>specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat