pracownik biurowy - wprowadzanie danych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży funduszy inwestycyjnych poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 41249
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • analiza poprawności danych zawartych na formularzach określonego typu oraz wprowadzanie ich do systemu operacyjnego lub pliku excel,
  • weryfikacja w systemie poprawności wprowadzonych formularzy,
  • przygotowanie przetworzonych dokumentów do archiwizacji.

Oczekiwania:
  • rzetelność, sumienność, uczciwość,
  • umiejętność bezbłędnego wykonywania powtarzalnych czynności (weryfikacja formularzy określonego typu),
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • umiejętność sprawnego komputeropisania.

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia za naszym pośrednictwem,
  • wynagrodzenie 14 PLN brutto/h,
  • miejsce pracy: Warszawa Mokotów,
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.00,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)