Pracownik biurowy/ Wprowadzanie danych i obsługa klienta

Energy Solution Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- Wprowadzanie danych do systemu informatycznego i ich aktualizacja
- Monitoring poprawności wprowadzanych danych
- Bieżące wyjaśnianie rozbieżności z Kontrahentami
- Sporządzanie raportów i zestawień
- Skanowanie i archiwizacja dokumentów
- Prowadzenie korespondencji z Klientami
- Prace związane korespondencją przychodzącą i wychodzącą, w tym współpraca z pocztą i kurierami

Wymagania

- Wykształcenie wyższe
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
- Mile widziane doświadczenie w wprowadzaniu danych
- Wysokie umiejętności interpersonalne
- Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
- Dokładność - odpowiedzialność
- Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Pracę w przyjaznej atmosferze
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Od 2008 roku zajmujemy się doradztwem energetycznym i gazowym. Zarządzam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa