Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników biurowych do firmy logistycznej- praca w dziale dyspozytorni. Mile widziani studenci lub absolwenci logistyki- skonfrontuj swoją teoretyczną wiedzę zdobytą na studiach, z praktycznymi wyzwaniami. Praca w młodym, dynamicznym zespole, dla osób, które się sprawdzają umowa o pracę. Początkowo zatrudnienie przez agencję nr KRAZ 1428- umowa zlecenie.

Firma ma siedzibę w Tarnowie Podgórnym. Przed wysłaniem aplikacji prosimy sprawdzić możliwości dojazdu z Poznania lub okolic. Zapraszamy przede wszystkim osoby z okolic Tarnowa lub zachodnich części Poznania.

Nasz oferta:
-Praca w systemie 3-zmianowym
-Praca od zaraz
-Umowa zlecenia z możliwością przejścia na etat (orientacyjny czas: od pół do półtora roku)
-Wynagrodzenie w wysokości 10,70 zł/h na rękę; dodatek do godzin nocnych

Twoje obowiązki:
- wydawanie dyspozycji transportowych kierowcom i przewoźnikom
- rozliczanie kierowców z pracy
- tworzenie statystyk transportowych i jakościowych
- projekty poszerzające wiedzę o logistyce

Wymagania

Wymagania:
-znajomość programu Excel
-mile widziani studenci zaoczni
-dyspozycyjność do pracy od zaraz

Zachęcamy do wysyłania CV.

Prezentacja firmy

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. <br/>Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3)<b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka