Pracownik biurowy w firmie handowej

HEG

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma HEG poszukuje Pracownika na stanowisko:

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Szczecin

OBOWIĄZKI:

- przygotowanie bieżących dokumentów dla biura rachunkowego,

- ewidencja czasu pracy,

- rozliczanie delegacji (po uprzednim przeszkoleniu),

- wprowadzanie danych do CRM i ich weryfikacja,

- prowadzenie profilu firmowego (media społecznościowe),

- bieżąca obsługa klientów, przyjmowanie zapytań na produkty, edycja i przesyłanie ofert

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- konkurencyjne wynagrodzenie

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w zawodzie,

- wykształcenie wyższe ekonomiczne lub ostatnie lata studiów,

- znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),

- dobra obsługa komputera + znajomość pakietu MS Office, CRM

Prezentacja firmy

Firma HEG prowadzi swoją działalność na rynku polskim od ponad 20 lat. O... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Inne