PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE FINANSOWO-KSIĘGOWYM

ACCEN FALL ARREST Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Od: ACCEN FALL ARREST Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:
- wystawianie, kontrola i archiwizacja dokumentów księgowych,
- wprowadzanie, dokumentów do systemu finansowo-księgowego,
- obsługa programów finansowo-księgowych,
- kontrola poprawności obiegu dokumentów w firmie,
- realizacja zadań księgowo-administracyjnych,
- wsparcie organizacyjne firmy w codziennych zadaniach,
- współpraca z pozostałymi działami firmy.
- składanie zamówień do kontrahentów

Oferujemy:
- zatrudnienie na pełny etat w godzinach 8-16
- dogodną lokalizację
- praca w bardzo przyjaznej atmosferze,
- możliwości rozwoju zawodowego poprzez realizację odpowiedzialnych zadań,
- darmowe szkolenia

Wymagania:
- wykształcenie min.średnie ekonomiczne lub wyższe o kierunku finanse i rachunkowość,
- doświadczenie w pracy w dziale księgowości; administracji,
- dobra znajomości Subiekt/MS Office//Google,
- znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną
- znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem