Pracownik biurowy w Dziale Fakturowania

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.

Pszczyna, śląskie

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firma będąca jednym z największych przetwórców mięsa czerwonego w Polsce. To nowoczesny producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego, który dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w kraju. Podstawę oferty firmy stanowią najwyższej jakości kiełbasy, kabanosy, szynki, wędzonki i wędliny plasterkowane.
W związku z rozwojem struktur organizacyjnych, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Pszczyna

ZADANIA:

• wystawianie faktur i sporządzanie zestawień,
• wewnętrzna kontrola obiegu dokumentów,
• współpraca z działem księgowym, handlowym i zamówień.

WYMAGANIA:

• wykształcenie co najmniej średnie,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• odpowiedzialność,
• dokładność i skrupulatność,
• komunikatywność.

OFERUJEMY:

• możliwość rozwoju zawodowego,
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pakiet benefitów, między innymi:

ubezpieczenie grupowe,
paczki świąteczne,
pożyczki dla pracowników,
bezpłatne szczepienia przeciw grypie,
rabaty na firmowe zakupy,
program MyBenefit.

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku aplikuj

lub na podany kontakt:
43-200 Pszczyna Ul. Korczaka 5
Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.