Pracownik biurowy w Centrum Obsługi Klienta Międzynarodowego

W.T.S. Work Temp Service

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź, ul. Nowe Sady

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie pracy zespołu w zakresie:

  • przyjmowania i potwierdzania zleceń międzynarodowych
  • weryfikacji i informowania klientów o statusach przesyłek
  • weryfikacji stawek za transporty
  • komunikacji z innymi oddziałami firmy w Polsce oraz poza granicami kraju

Jeśli:

  • chcesz zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę praktyczną w zakresie logistyki
  • posiadasz motywację do pracy w branży TSL (Transport Spedycja Logistyka)
  • jesteś już po studiach lub niedługo je kończysz (mile widziany kierunek Logistyka)
  • swobodnie porozumiewasz się w języku angielskim w mowie i piśmie (poziom B1 / B2)
  • jesteś osobą dyspozycyjną w godzinach 7.00 – 19.00 od poniedziałku do piątku

A ponadto:

  • jesteś osobą zorientowaną na potrzeby klientów
  • bierzesz odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • budujesz pozytywne relacje i konstruktywnie współpracujesz z innymi, lubisz pracować w zespole
  • jesteś osobą komunikatywną, otwartą na sugestie i pomysły innych ludzi
  • angażujesz się w to, co robisz i chętnie udoskonalasz jakość swojej pracy
  • aktywnie poszukujesz potrzebnych informacji

To właśnie Ciebie szukamy !!!

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia i poszerzania wiedzy na temat specyfiki pracy w branży logistycznej w różnych działach firmy
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest globalnym liderem w branży TSL
  • kompleksowy program szkoleniowy wprowadzający w zakres obowiązków
  • różnorodne wyzwania w trakcie pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość udziału w programie wolontariatu pracowniczego
  • zatrudnienie w firmie - umowę zlecenie na okres ok. 6 miesięcy, a po tym okresie możliwość otrzymania etatu bezpośrednio w firmie

Prezentacja firmy

APT W.T.S (wpis do rejestru nr 4486)

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca dla studenta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat