Pracownik Biurowy w Banku

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Devire (agencja pracy tymczasowej, numer certyfikatu 3260) to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry. Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Polsce, Niemczech oraz Czechach.

Naszym Klientem jest międzynarodowa Instytucja Finansowa oferująca usługi bankowości. Od 20 lat działa na rynku polskim wspierając branżę motoryzacyjną. Organizacja została wyróżniona jako jedno z Najlepszych Miejsc Pracy w 2016 roku w plebiscycie Great Place to Work.

W związku z rozwojem Firmy obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta na stanowisko Pracownika Biurowego.

Zakres obowiązków:

  • praca na kilku programach bankowych (systemach elektronicznych), oraz w MS office
  • przyjmowanie korespondencji pocztowej i kurierskiej
  • wprowadzanie danych do systemu elektronicznego na podstawie dokumentów papierowych
  • zakładanie rachunków bankowych
  • wsparcie w bieżących pracach zespołu

Brzmi interesująco? Aplikuj do nas!

Nasz Klient zapewnia:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biurowej (8:00-16:00/10:00-18:00).
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.
  • Dogodną lokalizację w centrum Warszawy.
  • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Status studenta (mile widziany).
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo).
  • Dobra znajomosć obsługi komputera (Excel, Word).
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej.

Nie wymagamy doświadczenia, ważna jest dla nas Twoja wiedza zdobyta na studiach oraz osobowość!

Devire Devire Devire Devire