FallWork Sp. z o.o.
FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Pracownik Biurowy Suchy Las

Miejsce pracy: Suchy Las k Poznań

Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się w pełni profesjonalną sprzedażą nowych samochodów różnych marek, do Autoryzowanego Serwisu blacharsko-lakierniczego, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownika biurowego
Lokalizacja: Suchy Las, Wielkopolskie

Osoba, która dołączy do zespołu obejmie zadania:
- Odbieranie i dystrybucja dokumentów przychodzących
- Kontrola poprawności akceptacji faktur kosztowych
- Kontakt z biurem rachunkowym ( w tym przesyłanie dokumentów do księgowania)
- Wprowadzanie płatności do systemu bankowego na podstawie zaakceptowanych dokumentów
- Kontrola fiskalizacji faktur sprzedaży

Wymagania:
- Umiejętność obsługi komputera i innych urządzeń biurowych
- Sprawna komunikacja
- Prawo jazdy
- Wykształcenie średnie

*Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- Komfortowe warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie (Umowa o pracę)
- Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 lub 8-16
- Pakiet benefitów
- Pracę w rozwijającej się firmie

Jeśli spełniasz wymagania i poszukujesz nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do skierowania CV (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu.

Jeśli znasz osobę, która szuka takiej oferty przekaż informacje.

Oferta pracy z zatrudnieniem stałym. FallWork Nr Cert. 6231

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.