Pracownik biurowy, stażysta - Kraków

Jobman Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej zarejestrowana pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej.
Projekt "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy na terenie Gminy Kraków".
Nr: jjw

Zakres obowiązków:

przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im ogólnych informacji.
przyjmowanie i selekcjonowanie korespondencji.
obsługa wysyłek poczty i przesyłek kurierskich, prowadzenie rejestru przesyłek.
obsługa telefonów.
przygotowywanie raportów i zestawień.
obsługa komputera.
odbiór poczty elektronicznej.
prowadzenie grafiku konferencji i spotkań.
przygotowywanie spotkań kierownictwa.
rezerwacja hoteli, organizacja wyjazdów/podróży służbowych pracowników

Wymagania

umiejętność obsługi programów komputerowych,
umiejętność pracy z bazą danych,
umiejętność zbierania, przetwarzania i analizowania informacji,
umiejętność pracy pod presją czasu,
umiejętność planowania

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie drogą elektroniczną.

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa