Opis stanowiska pracy

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych z Krakowa poszukuje osoby chętnej (od maja br.)
do odbycia płatnego stażu finansowanego z Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie na stanowisku PRACOWNIK BIUROWY.

Zakres zadań wykonywanych przez stażystę:
• aktywna rekrutacja uczestników szkoleń;
• obsługa logistyczna warsztatów;
• pomoc w ewaluacji i sprawozdawczości projektów;
• przyjmowanie i archiwizacja dokumentów projektowych;
• tworzenie baz danych teleadresowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• zainteresowania zagadnieniami przyrodniczymi;
• biegłej znajomości MS Office i obsługi urządzeń biurowych;
• wysokich umiejętności interpersonalnych;
• preferowane osoby z wyksztalceniem wyższym na kierunku ochrona środowiska, leśnictwo, informatyka;
• mile widziana znajomość środowiska Joomla.

O staż mogą ubiegać się osoby do 29 r.ż. nie pracujące, nie uczestniczące w kształceniu formalnym
w trybie stacjonarnym oraz posiadające status osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Grodzkim Urzędzie Pracy w Krakowie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych (FWIE) jest organizacją poza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat