pracownik biurowy - staż UP Rzeszów

Globeko

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Poszukuję na staż z Urzędu Pracy w Rzeszowie osoby zarejestrowanej w PUP Rzeszów.
Charakter pracy: praca biurowa.
Stanowisko: Organizator obsługi sprzedaży i ofertowania / redaktor i moderator stron www.
Branża: OZE, Wellness

UWAGA: Staż dla osób z wykształceniem podstawowym i średnim !

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie
• sprawne poruszanie się w środowisku internetowym
• sprawne wyszukiwanie informacji z różnych źródeł
• umiejętność prowadzenia korespondencji i redagowania tekstów
• praktyczna znajomość programów Word, Excel, Google Docs
• bardzo dobra organizacja pracy
• systematyczność, terminowość, skrupulatność, sumienność
• komunikatywność

Zakres obowiązków:

• reklamowanie internetowej formy sprzedaży towarów w sieci internetowej i w innych miejscach;
• pomoc nabywcy w dokonywaniu wyboru towarów (doradztwo);
• przyjmowanie oraz rejestrowanie zamówień na towary i usługi; sprawna realizacja zamówień, w tym ich kompletowanie i grupowanie w celu racjonalizowania kosztów transportu towarów do klientów;
• wykonywanie czynności organizacyjnych i ekonomicznych związanych z realizacją transakcji, w tym: pakowanie towaru zgodnie z życzeniem klienta, wypisanie faktury, zorganizowanie niezwłocznego dostarczenia towaru do klienta, rozliczenie transakcji;
• przygotowywanie artykułów i informacji na strony internetowe;
• przygotowywanie ofert biznesowych w celu wysyłki do klientów i/lub publikacji w Internecie;
• aktualizowanie danych na stronach internetowych;
• poszukiwanie i kontaktowanie się z klientem przy wykorzystaniu narzędzi tradycyjnych oraz Internetu;
• tworzenie bazy danych potencjalnych klientów;

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV poprzez poniższy formularz.

Wymagania UP:

Uczestnikami projektu mogą zostać osoby młode wieku 18-29 lat (tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 30 roku życia) zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie jako bezrobotne, spełniające łącznie wszystkie niżej wymienione warunki uczestnictwa w projekcie, tj. osoby:
• bez pracy, tj. zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie jako bezrobotne – z ustalonym II profilem pomocy,
• które nie kształcą się, tj. nie uczestniczą w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym,
• które nie szkolą się, tj. nie uczestniczą w pozaszkolnych zajęciach mających na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych potrzebnych do wykonywania pracy (tj. szkolenia finansowanych ze środków publicznych w okresie ostatnich 4 tygodni przed przystąpieniem do projektu),
• o niskich kwalifikacjach, tj. osoby, które zakończyły edukacje na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjalnej, zasadniczej szkoły zawodowej, liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego, technikum.
Ponadto w przypadku osób do 25 roku życia musi być spełniony warunek iż od momentu rejestracji w Urzędzie do rozpoczęcia stażu nie może upłynąć okres 4 miesięcy.

Okres realizacji stażu maksymalnie do 30.11.2015 r.

Prezentacja firmy

Firma z branży OZE oraz Wellness.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce