Pracownik biurowy - Spedytor międzynarodowy

Transpiano s.c.

Opatówek - Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma transportowa zatrudni pracowników na stonowisko Pracownik biurowy - Spedytor

Zakres obowiązków:

  • Obsługa komputera (Pakiet Office)
  • Weryfikacja dokumentów
  • Organizacja transportów samochodowych
  • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu
  • Pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego/angielskiego - warunek konieczny,
  • Umiejętność szybkiego samodzielnego podejmowania decyzji
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • Doskonała komunikatywność, umiejętność negocjowania
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem

Oferujemy

  • przeszkolenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • możliwość rozwoju
  • przyjazną atmosferę w pracy w młodym zespole.

CV prosimy kierować na adres e-mail z dopiskiem infopraca

Prezentacja firmy

Młoda, dynamicznie się rozwijająca firma transportowo-spedycyjna,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Administracja biurowa