Pracownik biurowy - praca dla studenta

Geoservice-Christi Sp. z o.o.

Wrocław, 50-032, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Geoservice-Christi Sp. z o.o. zajmująca się organizacją branżowych imprez targowych o zasięgu międzynarodowym, poszukuje dynamicznych osób do pracy w zakresie:
- prac biurowych
- marketingu
- obsługi klienta

Do obowiązków pracownika będzie należeć:
- pomoc przy realizacji zadań związanych z organizacją targów
- prace administracyjno-biurowe
- promowanie organizowanych imprez targowych
- doradztwo i obsługa klientów
- bieżąca administracja strony www

Wymagania

Wymagania
- dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
- intuicyjna i szybka obsługa komputera, dobra znajomość MS Office
- dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
- inicjatywa i zaangażowanie, samodzielność i odpowiedzialność
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność pracy pod presją czasu
- gotowość podjęcia pracy od zaraz

Uprzejmie prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

Prezentacja firmy

Organizacja imprez targowych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa