Pracownik biurowy - pomocnik ksiegowego

Helpea Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

HELPEA Sp. z o.o. to nowa jakość na rynku odszkodowawczym. Jako firma, za główny cel, postawiliśmy sobie dbanie o godne warunki życia i pomoc w uzyskiwaniu adekwatnych odszkodowań i świadczeń, dla osób poszkodowanych w wypadkach i ich bliskich. Współpracujemy z doświadczoną Kancelarią Prawną, co jest gwarantem skutecznego i efektywnego dochodzenia odszkodowań. Propagujemy etyczne działania, z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz rzetelności.

Kadry i płace, pełna księgowość, vat, rozliczenia, doradztwo - jeśli te słowa są Ci znajome, to czytaj dalej to ogłoszenie.
Szukamy osoby na pomocnicze stanowisko w dziale księgowym, która będzie współpracowała
z zewnętrznym biurem księgowym. Konieczne jest doświadczenie na podobnym stanowisku z dużym zakresem obowiązków.

Pracownik biurowy - pomocnik księgowego

Miejsce pracy: Radom

Zadania:
• opracowanie i wdrożenie polityki rachunkowej spółki rozliczanie klientów spółki
• monitorowanie i nadzorowanie poprawności dokumentacji finansowej i księgowej
• bieżąca kontrola kosztów działalności firmy
• zarządzanie płatnościami oraz bieżącą płynnością finansową spółki
• nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
• kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (firma księgowa)
• nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
• stałe usprawnianie procesów księgowych

Wymagania:
• wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość)
• co najmniej 5 letnie doświadczenie na stanowisku pomocniczym w biurze księgowym (obsługa spółek)
• biegła znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości
• wysoki poziom zdolności analitycznych oraz umiejętności rozwiązywania problemów
• umiejętność pracy w zespole
• kreatywność, duża otwartość na zmiany, wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie adekwatne od doświadczenia i wkładu w rozwój firmy
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Stworzenie własnego środowiska pracy od podstaw
• Umowę o pracę na pełny etat

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji.

O przyjęciu decydować będzie rozmowa wstępna. Zastrzegamy, że odpowiadamy na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

HELPEA Sp. z o.o. to nowa jakość na rynku odszkodowawczym. Jako f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
1 750PLN - 1 750PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa