PRACOWNIK BIUROWY, POMOC W DZIALE MARKETINGU

Eskulap

Zabierzów k. Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ESKULAP Sp. Z O.O. Sp. K. zatrudni pracownika na stanowisku:

PRACOWNIK BIUROWY, SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Miejsce pracy: Zabierzów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • znajomość programów word, excel, power point
  • mile widziane podstawy obsługi programów graficznych (photoshop, gimp)
  • mile widziana znajomość obsługi stron www (html, CMS)
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • doskonała organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • uczciwość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zdolność szybkiego uczenia się.

Zakres obowiązków:

  • organizowanie akcji promocyjnych, eventów
  • raportowanie po zakończeniu akcji promocyjnych
  • zamawianie banerów reklamowych, rollupów, koszulek oraz innych materiałów promocyjnych
  • administracja strony www oraz fanpage facebook
  • wysyłanie mailingów informacyjnych do pracowników firmy
  • utrzymanie porządku i bieżąca inwentaryzacja materiałów promocyjnych i reklamowych
  • kontakt z klientami, dostawcami i producentami
  • wykonywanie innych zadań administracyjno-biurowych zleconych przez przełożonego.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • miłą atmosferę pracy,
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia.