Pracownik biurowy - Opiekun klienta

IdeaPro s.c

62-025 Kostrzyn, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Wprowadzanie i analizowanie danych;

Praca na programie 4Trans;

Obsługi Klienta w zakresie świadczonych usług przez IdeaPro;

Wymagania

    Wykształcenie średnie lub wyższe;
    Bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
    Silna motywacja do pracy i samodzielność w działaniu;
    Umiejętność pracy w zespole, wysokie zdolności interpersonalne;
    Umiejętność szybkiego uczenia się oraz analitycznego myślenia.

Mile widziane:

    Doświadczenie w analizie lub rozliczaniu czasu pracy kierowców;
    Znajomość zagadnień dotyczących czasu pracy kierowców.

Oferujemy:

    Umowę o pracę;

    Cykliczne szkolenia merytoryczne;

    Wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;

    Pracę w młodym i kompetentnym zespole.

Prezentacja firmy

IdeaPro s.c. jest firmą zajmującą się doradztwem oraz rozliczanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa