Pracownik biurowy - okolice Chynowa

ITC Grupa - Polski HR

Grójec, mazowieckie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Grójec

ITC GRUPA- Polski HR Sp. z o.o Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru zatrudnienia, numer certyfiaktu:8798 dla swojego klienta poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisko pracownik biurowy w Woli Chynowskiej.

Obowiązki:

- obsługa sklepu internetowego,
- wystawianie przedmiotów na sprzedaż,
- podstawowa edycja zdjęć,
- inne prace biurowe.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną,
- Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,
- pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach w zakresie 9-18,
- pracę w miłej atmosferze.

Wymagania:
- Przynajmniej podstawowa znajomość programu Photoshop,
- mile widziane osoby uczące się zaocznie,
- zaangażowanie,
- nastawienie na sukces,
- znajomość pakietu Office,
- swobodna obsługa komputera, internetu,
- doświadczenie w sprzedaży internetowej będzie dodatkowym atutem,