Pracownik biurowy / Office Administrative employee

UNI ENG Sp. z o.o.

Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

Introduce company:

UNI ENG Sp z o.o. is a general construction company. We are focusing Korean investment in Poland and Czech Republic. We have a good reputation among the Korean client and Polish contractors. We are small but strong engineering company. Now we need someone who takes care of administration work.

Description of the position:

 company administration work

 simple report using the MS office program

 translation of documents, correspondence from English into Polish and vice versa,

 basic knowledge of accounting (coordination between company and accounting office)

Requirements:

 English speaking

 Basic knowledge of accounting

 MS Office -Excel and Word user,

 driving license

Prezentacja firmy

UNI ENG Sp. z o.o. is a general construction company. We are focu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa