Pracownik biurowy - odbieranie połączeń przychodzących

Work Service

Łódź, łódzkie

Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Miejsce pracy: Łódź

Zadania na stanowisku:

• odbieranie połączeń przychodzących,
• udzielanie wsparcia telefonicznego dla klientów,
• reprezentowanie oraz kreowanie dobrego wizerunku firmy wśród klientów,
• budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
• sprzedaż wybranych usług.

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie,
• nienaganna dykcja,
• komunikatywność,
• dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, e-mail, WWW),
• umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
• mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy:

• zatrudnienie w elastycznym wymiarze czasu pracy ( pełen etat, 3/4 ,1/2 ),
• pracę od pn-pt, w przedziale czasowym 7-19,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• szkolenie adaptacyjne,
• pracę w miłej atmosferze,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• opiekę Koordynatora Work Service S.A. w trakcie zatrudnienia,
• specjalnie przygotowane oferty promocyjne partnerów Work Service S.A.

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.