pracownik biurowy- obsługa klienta

AMR Campania

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma specjalizująca się w produkcji dekoracji świątecznych – iluminacji poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik biurowy- obsługa klienta

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój; ul. Pszczyńska 190 c

Opis stanowiska:
kompleksowa obsługa klienta;
sporządzanie ofert wg indywidualnych potrzeb klienta;
utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek firmy;
pozyskiwanie nowych klientów;

Wymagania:
min. średnie wykształcenie;
prawo jazdy kat. „B”;
komunikatywność;
dyspozycyjność;
poczucie estetyki;
dokładność;
biegła obsługa pakietu biurowego MS Office i Internetu;
nienaganna kultura osobista;
łatwość nawiązywania kontaktów;
zapał do pracy i zaangażowanie;
inicjatywa i kreatywność w działaniu;
znajomość j. angielskiego – komunikatywna;
znajomość branży elektrycznej - mile widziana;
znajomość programu Comarch Optima -mile widziana.

Oferujemy:
umowę o pracę na pełny etat;
samodzielne stanowisko;
zdobycie cennego doświadczenia zawodowego;
możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych projektów.

Planowane zatrudnienie: od 01.09.2014 r.

Wszystkich zainteresowanych aplikowaniem na powyższe stanowisko prosimy o dostarczenie dokumentów: Cv oraz listu motywacyjnego bezpośrednio do biura firmy w dniach: 22-27.08.2014r. w godzinach: od 9:00 do 16:00

Prezentacja firmy

Firma AMR CAMPANIA z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju od kilkunastu l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing