Opis stanowiska pracy

Polski Węgiel Dystrybucja Sp. z o.o. działa na rynku krajowym w zakresie handlu i produkcji w sektorze węglowym. Naszą działalnością jest wzbogacanie i sprzedaż najlepszej jakości węgla dla potrzeb energetyki (Zakładów Energetyki Cieplnej), a także dla potrzeb ogrodnictwa, przetwórstwa rolno-spożywczego oraz gospodarstw domowych.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik Działu obsługa klienta

Obowiązki:

- kompleksowa obsługa klientów (przed- i posprzedażowa),

- wsparcie administracyjne działu (raportowanie, przygotowywanie umów, archiwizowanie dokumentów),

- przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby zarządu,

- współpraca z przełożonym m.in. w zakresie zamykania miesiąca, przygotowanie zestawień do sprawozdań i realizacja innych zleconych zadań.

Oferujemy:

- samodzielność w działaniu,

- szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji,

- pracę w renomowanej firmie, o stabilnej pozycji na rynku,

- atrakcyjne warunki wynagradzania,

- zatrudnienie na umowę o pracę...

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe mile widziane,

- ułatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura rozmów z klientami,

- znajomość języka rosyjskiego / angielskiego - mile widziana,

- bardzo dobra znajomość obsługi pakietów biurowych (MS OFFICE),

- umiejętność analitycznego myślenia,

- doskonała organizacja czasu pracy,

- samodzielności w rozwiązywaniu problemów, dyspozycyjności, komunikatywności, zaangażowania i otwartości na nowe zagadnienia

- dodatkowym atutem będzie znajomość funkcjonowania systemów klasy ERP (Streamsoft Prestiż)

Prezentacja firmy

POLSKI WĘGIEL DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. działa na rynku krajowym w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta