Opis stanowiska pracy

Polski oddział włoskiej firmy Tec Solution di Ciasullo Fabio zajmujący się SERWISEM MASZYN POŃCZOSZNICZYCH, naprawą płyt elektronicznychzatrudni, sprzedażą części zamiennych itp.. zatrudni pracownika biurowego do obsługi klienta, wydawania zamówień a także do montażu płytek elektornicznych (szkolenie gwarantowane). Wymagana znajomość języka Angielskiego.

Charakter pracy:
• Praca na pełny etat.
• Stacjonarne miejsce pracy.
• Praca w biurze i magazynie.
• Montaż płyt elektronicznych.
• Częste rozmowy telefoniczne.
• Czas pracy 8:00 – 16:00

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Znajomości jezyka angielskiego. (warunek konieczny).
• Chęci nauki i przyswajania nowych wiadomości. (warunek konieczny).
• Dobrej organizacji pracy.
• Znajomości podstawy obslugi komputera (pakiet biurowy).
• Prawa jazdy kat.B.
• Dobrej komunikacji personalnej koniecznej do rozmów z klientami I biurem we Włoszech.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się SERWISEM MASZYN POŃCZOSZNICZYCH, naprawą płyt elektronicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Obsługa klienta