Pracownik biurowy/Montaż płyt elektornicznych

TEC SOLUTION POLSKA FABIO CIASULLO

91-204 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Polski oddział włoskiej firmy Tec Solution di Ciasullo Fabio zajmujący się SERWISEM MASZYN POŃCZOSZNICZYCH, sprzedażą części zamiennych itp.. zatrudni pracownika biurowego do obsługi klienta, wydawania zamówień. Wymagana znajomość języka Angielskiego.

Charakter pracy:
• Praca na pełny etat.
• Stacjonarne miejsce pracy.
• Praca w biurze i magazynie.
• Częste rozmowy telefoniczne.
• Czas pracy 8:00 – 16:00

Wymagania

Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:
• Znajomości jezyka angielskiego. (warunek konieczny).
• Chęci nauki i przyswajania nowych wiadomości. (warunek konieczny).
• Dobrej organizacji pracy.
• Znajomości podstawy obslugi komputera (pakiet biurowy).

Prezentacja firmy

Zajmujemy się SERWISEM MASZYN POŃCZOSZNICZYCH, naprawą płyt elektronicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8PLN - 16PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na magazynie